Studia menedżerskie od października w WSH!

Od października rusza kierunek Studia menedżerskie w WSH w Radomiu. Są to interdyscyplinarne studia, pozwalające zdobyć szeroką wiedzę z różnych obszarów, takich jak: zarządzanie, rachunkowość, marketing, wystąpienia publiczne.

Na menedżerach w firmach spoczywa ogromna odpowiedzialność, wymagająca dobrej orientacji w różnych obszarach wiedzy, co pozwala na skuteczne podejmowanie odpowiednich decyzji, jak również kreowanie rozwojowych procesów w firmie.

Niewątpliwą zaletą studiów na tym kierunku są nieduże grupy, pozwalające na wymianę zdań i doświadczeń pomiędzy słuchaczami, jak również zawarcie przyjaźni, które mogą zaprocentować również w życiu zawodowym.

Rozwój osobisty, a więc samo podjęcie studiów podyplomowych, pozwalające na podniesienie swoich kompetencji zawodowych, pozwala na poprawienie swojego wizerunku wśród podlegających pracowników i zespołów projektowych. Podnosząc swoje kwalifikacje, poszerzając horyzonty menedżer staje się jednocześnie liderem w swoim środowisku pracy, dzięki czemu wzbudza większe zaufanie i sympatię, co niewątpliwie przekłada się na jakość wykonywanych przez jego pracowników obowiązków.

Czy więc warto zainwestować w siebie? Z pewnością tak, tym bardziej, jeśli planujemy otworzyć własną firmę, zarządzać działami w korporacjach, czy po prostu dobrze orientować się w różnego rodzaju tematach, jednocześnie prezentując siebie i swoją wiedzę w sposób ciekawy i twórczy.

Program studiów został przygotowany przez najwyższej klasy specjalistów – praktyków. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób pracujących zarówno w mikro jak i makro przedsiębiorstwach każdej branży oraz stanowi kompendium wiedzy dla osób planujących założenie własnej firmy.

Przez aktywne uczestniczenie w zajęciach słuchacze rozwijają umiejętność zarządzania marketingowego i strategicznego w przedsiębiorstwach i organizacjach. Nabierają zdolności przywódczych, uczą się jak prowadzić efektywne negocjacje, jak występować publicznie i kreować swój wizerunek. Potrafią stawiać i rozwiązywać kluczowe dla firmy problemy, umieją zarządzać finansami i zasobami ludzkimi. Z łatwością potrafią budować plany krótkoterminowe jak i długofalowe, znają metody twórczego rozwiązywania konfliktów, są w stanie pracować zespołowo i prezentować swoje projekty i pomysły na forum.

Nauka na studiach prowadzona jest z przewagą zajęć warsztatowych, odbywa się w małych grupach. Prowadzący zajęcia przedstawiają najnowsze koncepcje i trendy stosowane w zarządzaniu. Pozwala to słuchaczom na bieżąco weryfikować nowatorskie pomysły z praktyką. Studia to także idealne miejsce na wymianę doświadczeń biznesowych pomiędzy samymi uczestnikami zajęć.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas:

tel.: 48 362 13 32 / podyplomowe@wsh.pl