Eurodebata – „Pojedynek jedynek”

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu już od 20 lat działa na rzecz miasta i regionu poprzez organizację licznych wydarzeń otwartych. Wśród nich są m.in.: wykłady ze znanymi politykami, wykłady międzynarodowe, akcje charytatywne, wydarzenia artystyczne i sportowe. Wybory do Parlamentu Europejskiego są niewątpliwie istotnym wydarzeniem politycznym w najbliższym czasie, które w przyszłości mogą wpłynąć na życie mieszkańców naszego kraju i każdego miasta w Polsce. W trosce o dokonanie świadomej decyzji podczas wyborów 26 maja 2019 roku Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu organizuje Debatę Kandydatów z numerem 1 ze wszystkich komitetów wyborczych

Już po raz czwarty od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej radomianie oraz wszyscy mieszkańcy naszego kraju będą wybierać swoich kandydatów na eurodeputowanych. Do wspólnej dyskusji na temat poglądów, sposobu reprezentowania spraw obywateli w parlamencie UE  Wyższa Szkoła Handlowa zaprosiła liderów ze wszystkich komitetów wyborczych.

LISTA NR 1  – KAJA GODEK – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

LISTA NR 2  – PAULINA PIECHNA-WIĘCKIEWICZ – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

LISTA NR 3  – JAROSŁAW KALINOWSKI–  KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

LISTA NR 4  – ADAM BIELAN– KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

LISTA NR 5  – DOROTA OLKO– KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

LISTA NR 6  – BARBARA HUSIEW– KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

LISTA NR 7  – ANDRZEJ ROSIEWICZ– KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

LISTA NR 10 – ROMUALD STAROSIELEC– KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU

To właśnie Pojedynek “Eurojedynek” będzie szansą aby na półmetku kampanii wyborczej poznać poglądy wszystkich kandydatów i wybrać swojego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia, naszych studentów, wykładowców oraz pracowników Uczelni na to wyjątkowo ważne wydarzenie. Debata odbędzie się 22 maja o godz. 17.30 w Auditorium Primum Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu przy ul. Traugutta 61a.

Formuła debaty przewiduje pytania od publiczności!

Współorganizacja:
Gazeta Wyborcza w Radomiu oraz Radomska Grupa Mediowa, w której skład wchodzą m.in.: Radio Rekord, Telewizja Dami oraz portal cozadzień.pl

Serdecznie zapraszamy!