Załatw sprawę bez wychodzenia z domu! Obsługa słuchaczy w okresie pandemii

Trudny czas pandemii kojarzy się nie tylko izolacją, niepewnością o zdrowie i życie, ale także z nową rzeczywistością pracy i nauki online. Mając na względzie ciągłość procesu dydaktycznego oraz wspierając naszych Słuchaczy w trudnej sytuacji, Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zapewnia działalność administracyjną online!

Obsługa Słuchaczy

Departament Studiów Podyplomowych prowadzi obsługę interesantów w sposób zapewniający bezpieczeństwo. Bezpośredni kontakt ogranicza się do niezbędnego minimum. Wszelkie zapytania należy kierować drogą mailową, kontaktować się telefonicznie lub przez platformę MS Teams. Zaświadczenia dotyczące toku studiów wystawiane są przez pracowników Departamentu na bieżąco i przesyłane do Słuchaczy drogą mailową w postaci skanu, a oryginały dokumentów wysyłane są do Słuchaczy poczta tradycyjną.

W uzasadnionych przypadkach bezpośredni kontakt z pracownikami Departamentu jest możliwy w pokoju nr 03 w budynku przy ul. Traugutta 61a. Osoby wchodzące do biura zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa oraz do dezynfekcji rąk. Stanowiska pracy pracowników Departamentu wyposażone są w ochronne pleksi, a po wizycie Słuchacza następuje dezynfekcja i wietrzenie pomieszczenia, zgodnie z zaleceniami Kierownika Administracji.

Departament Studiów Podyplomowych prowadzi dzienny rejestr osób odwiedzających biuro.

Skrzynka podawcza WSH – przekaż dokumenty osobiście lub przez kogoś!

Na czas pandemii, w celu lepszego obiegu dokumentów między uczelnią a słuchaczami, przygotowaliśmy skrzynkę podawczą. Odpowiednio zabezpieczone dokumenty można przekazać do właściwego działu każdego dnia! Skrzynka podawcza umieszczona została przy wejściu do budynku WSH przy ul. Traugutta 61a.

Zasady opisywania korespondencji:

1. Zabezpiecz i zapakuj swoje dokumenty.

2. Na kopercie umieść swoje dane wraz z numerem indeksu i kierunkiem studiów.

3. Oznacz Dział, do którego kierujesz dokumenty

 

Uczelnia online – dyżury administracji

Pracownicy wszystkich działów administracji dostępni są nie tylko stacjonarnie na Uczelni, ale również online. Jeśli masz pytania i pilne sprawy, zachęcamy do kontaktu poprzez aplikację Teams lub tradycyjnie, wysyłając e-mail. Jesteśmy i pracujemy dla Was online!

KONTAKT ONLINE