Wirtualny spacer po Uczelni

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu to największa niepubliczna Uczelnia w regionie. Obiekty WSH w Radomiu to łącznie ponad 5000 m2 powierzchni. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań i technologii zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki do nauki. Kampusy WSH to połączenie zabytkowej architektury i nowoczesnego obiektu dydaktycznego.

Baza dydaktyczna to przestronne sale wykładowe, ćwiczeniowe i laboratoryjne. Każda sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny nowej generacji gwarantujący studentom i wykładowcom wysoką jakość nauki i pracy. Specjalistyczne narzędzia do nauki zapewniają praktyczny charakter zajęć i pozwalają odkryć i rozwijać nowe umiejętności.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zapewnia wsparcie osobom niepełnosprawnym w dostępie do edukacji. Jest miejscem przyjaznym dla studentów o szczególnych potrzebach. W każdej sali dydaktycznej są miejsca przeznaczone dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Infrastruktura Uczelni  stanowi otoczenie przyjazne i dostępne dla każdego, również w warunkach kształcenia na odległość.

Zapraszamy na wirtualny spacer po kampusach WSH!