Mielec

Studia podyplomowe w Mielcu realizowane są w budynku przy ulicy Sękowskiego 1. Jest to gmach dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, położony na ogrodzonej działce z parkiem, dysponujący 6 salami dydaktycznymi oraz 2 aulami wykładowymi o powierzchni 72 i 41 m2.

Aule wykładowe wyposażone są w projektory multimedialne, telewizory, odtwarzacze DVD, komputery, tablice oraz inny niezbędny sprzęt do prowadzanie zajęć dydaktycznych. Na wyposażeniu 2 sal znajdują się tablice interaktywne. Każda sala to przestrzenne, jasne pomieszczenie z dostępem do Internetu, wyposażone średnio w 25 stanowisk do pracy. Posiadamy również salę dydaktyczną, wyposażoną w materace do prowadzenia zajęć warsztatowych, treningowych, itp.

Pracownia komputerowa o powierzchni 32m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Pracownia wyposażona jest w 23 stanowiska komputerowe z dostępem do sieci Internet. W pracowni znajduje się 23 laptopy marki Acer, z oprogramowaniem. W pomieszczeniu przeznaczonym na pracownię komputerową znajduje się również 15 miejsc dodatkowych na zajęcia realizowane bez bezpośredniego zastosowania komputera.

Budynek posiada 3 niezależne wejścia, w tym wejście główne z zewnętrznym podjazdem, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach. Szeroki i widny hol na parterze wyposażony jest w krzesła i stoliki. W całym budynku istnieje możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem łącza DSL 2000 TP i sygnału rozprowadzonego na cały budynek bezprzewodowo. Warunki lokalowe placówki pozwalają na zorganizowanie zajęć dla studentów oraz zapewniają komfort pracy kadrze dydaktycznej. Wokół budynku znajdują się parkingi przeznaczone dla słuchaczy, interesantów i kadry dydaktycznej.