Piotrków Trybunalski

Obiekt położony w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Narutowicza 24a to nieruchomość o bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdyż znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie z dala od zgiełku. W obiekcie swoje miejsce mają sale ćwiczeniowe mogące pomieścić od 30 do 47 osób oraz pracownia komputerowa. Nowy budynek jest komfortowo wykończony i posiada nowoczesne wyposażenie, co zapewnia bardzo dobre warunki nauki naszym słuchaczom, a pracownikom sprzyjające warunki pracy.

Budynek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Posiada bardzo dobrze zorganizowaną pracownię informatyczną, w której znajduje się wysokiej jakości sprzęt komputerowy wraz z niezbędnym oprogramowaniem. Pracownia komputerowa składa się z 20 stanowisk komputerowych. Bazę komputerową stanowią jednostki wyposażone w niezbędne programy informatyczne, w tym graficzne, administracyjne i specjalizacyjne. Zaplecze informatyczne stanowią również skanery, drukarki, kserokopiarki, aparat cyfrowy, które są wykorzystywane podczas zajęć. Sale wykładowe są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny oraz audiowizualny, co zapewnia wysoki komfort prowadzenia zajęć i umożliwia stosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych, natomiast sale ćwiczeniowe, w zależności od potrzeb, są zaopatrywane w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia zajęć: projektory multimedialne, rzutniki, komputery, odtwarzacze DVD, odtwarzacze CD, magnetowidy, telewizory. Urządzenia te służą do wykorzystania głównie podczas zajęć praktycznych oraz różnego rodzaju warsztatów.

Studenci oraz pracownicy mają możliwość na terenie uczelni korzystać z Internetu bezprzewodowego. Sprzęt komputerowy z oprogramowaniem, a także stały dostęp do Internetu, jest do dyspozycji naszych słuchaczy także bezpłatnie w czasie wolnym od zajęć.