TRAUGUTTA 61A

Kampus ul. Traugutta

Kampus przy ul. Traugutta 61a to połączenie zabytkowej architektury z nowoczesnym obiektem dydaktycznym. Jest on siedzibą Wydziału Nauk Humanistycznych oraz Wydziału Nauk Prawnych. Znajdują się tu Auditorium Primum , aule wykładowe, sale ćwiczeniowe, pracownia komputerowa, a także profesjonalne laboratorium kryminalistyczne oraz strzelnica . Budynek przy ul. Traugutta to także siedziba Kanclerza uczelni. Mieszczą się tu również Kwestura, Sekcja Stypendiów, Biuro Studiów Podyplomowych oraz Dziekanat. Całość dopełnia komfortowa kawiarnia studencka z dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz Café Gallery

Auditorium Primum

Obiekt to nowoczesny gmach oddany do użytku w 2009 r. Mieści siew nim aula wykładowa z miejscami dla ponad 300 osób, przestronny hol i recepcja. Została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny i autowizualny, co zapewnia wysoki komfort prowadzenia zajęć oraz pozwala na zastosowanie nowoczesnych metod dydaktycznych.

Laboratorium kryminalistyczne

Powstało w celu upraktycznienia toku kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. W laboratorium studenci poznają praktyczne zastosowanie czterech podstawowych dziedzin kryminalistyki: taktyki, techniki, strategii i metodyki kryminalnej. Jest ono wyposażone w najnowocześniejsze zdobycze techniki – poligraf powszechnie zwany jako wykrywacz kłamstw, videospektrokomparator – do sprawdzania wiarygodności dokumentów, walizka śledcza, mikroskopy i wiele innych ciekawych urządzeń .

Strzelnica elektroniczna

Specjalistyczny system pozwalający na prowadzenie szkolenia strzeleckiego na każdym poziomie zaawansowania. Wyposażona jest w repliki broni Glock 17 i Beretta Px4 Storm z symulatorem odrzutu, imitującym strzał z prawdziwej broni palnej.

Cafe Gallery

To wystawa zdjęć połączona z lokalem gastronomicznym w sam raz na dyskusje po zakończonych wykładach .