Zakwaterowanie

Studentom mieszkającym w znacznej odległości od Wyższej Szkoły Handlowej Uczelnia oferuje pomoc w zakwaterowaniu i znalezieniu najbardziej korzystnego miejsca do zamieszkania. Dzięki temu słuchacze mogą skorzystać ze znacznych zniżek w kosztach noclegów.

Akademiki

DS1 mieści się przy ul. Kraszewskiego 1/7 w centrum Radomia i posiada dogodny dojazd do kampusów Wyższej Szkoły Handlowej. Hotel oferuje 1 , 2 i 3 osobowe, w pełni wyposażone pokoje z węzłem sanitarnym, TV telefonem oraz lodówką. Na terenie obiektu dostępna jest też kuchnia samoobsługowa oraz stołówka. Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

DS2 dom studencki przy ul. Tybla 10 w Radomiu. Wynajmującym oferuje pokoje 1 , 2 i 3 osobowe , w pełni umeblowane . Na terenie obiektu znajduje się kuchnia oraz łazienki. Osobno studenci mogą także korzystać z lodówek, które stanowią element wyposażenia każdego pokoju. Budynek jest pod nadzorem ochrony. Przed hotelem znajduje się duży parking.

DS3 dom studencki przy ul. Błędowskiej 10 . Kuchnie i łazienki wspólne na każdym piętrze- 1 na 2 pokoje. Pralnia, pokój rekreacyjny, parking. W pokojach telewizor, szafki, biurka. Internet w całym akademiku. Obiekt jest chroniony całodobowo. Akademik 20 minut autobusem od WSH w spokojnej, bardzo ładnej i zielonej okolicy.

Hotele

Hotel AVIATOR Radom ( ****)

Hotel AVIATOR Radom ( ****)

Ul. Malczewskiego 18, Radom

www.aviatorhotel.com.pl

Hotel ISKRA Radom (****)

Hotel ISKRA Radom (****)

Ul. Planty 4, Radom

www.hotelewam.pl

Hotel ASTOR Radom (****)

Hotel ASTOR Radom (****)

Ul. Chorzowska 1, Radom

www.hotel-astor.pl

Hotel GLASS Radom (****)

Hotel GLASS Radom (****)

Ul. Władysława Beliny- Prażmowskiego 17, Radom

www.hotelglass.radom.pl

Hotel GROMADA Radom (***)

Hotel GROMADA Radom (***)

Ul. Narutowicza 9, Radom

www.gromada.pl

Hotel ARBITER Radom (***)

Hotel ARBITER Radom (***)

Ul. Piotra Michałowskiego 1, Radom

www.arbiterhotel.pl

Agencje Nieruchomości

Dzięki współpracy Wyższej Szkoły Handlowej z Agencją Pośrednictwa Nieruchomości SPECTRUM na podstawie umowy zawartej 13.02.2015r. udało się nam zakwaterować wielu studentów. Moją oni wówczas możliwość skorzystania z oferty agencji bez opłaty prowizyjnej.

 spectrum-logo